Novinka: Broker XTB rozšířil svou nabídku kryptoměn

Úvod » Blog » Novinky » Novinka: Broker XTB rozšířil svou nabídku kryptoměn

Novinka: Broker XTB rozšířil svou nabídku kryptoměn

Lukáš Ištvan mini fotka

Autor: Lukáš Ištvan

Naposledy aktualizováno 25. ledna 2023

Společnost XTB (X-Trade Brokers) nedávno oznámila rozšíření portfolia CFD kryptoměn, které klientům nabízí přístup na 25 nových trhů včetně 9 individuálních kryptoměn proti americkému dolaru a 16 křížových párů. V tomto článku si podrobně popíšeme jednu z nejširších nabídek na trhu CFD kryptoměn.

Obsah článku

Které kryptoměny přibyly?

Od původní skladby oblíbených instrumentů jako je Bitcoin, Ripple, Ethereum, Litecoin a Dash, nabídka XTB nyní zahrnuje další CFD na digitální měny jako je Monero, Cardano, Zcash, NEM a další. Celkový počet instrumentů je 25 a každý z nich obsahuje kotaci vůči dolaru, kryptoměny Ethereum nebo Bitcoinu.

Díky této unikátní nabídce můžete obchodovat i 16 kryptoměnových párů, mezi nimiž najdete:

  • ADA/BTC – Cardano vůči Bitcoinu
  • TRX/ETH – Tron vůči kryptoměne Ethereum
  • IOTA/BTC – Miota vůči Bitcoinu a 13 dalších kryptoměnových párů.

XTB kryptoměny

Společnost X-Trade Brokers se stala lídrem v poskytování služeb pro obchodování kryptoměn (CFD). Podívejte se na úplnou nabídku kryptoměn od XTB na jejich oficiální webstránce.

Proč obchodovat kryptoměny prostřednictvím XTB?

1. Prodloužená expirace kontraktu

Pro všechny kryptoměny byla expirace CFD kontraktu prodloužena na 365 dní. Zatímco dříve jste mohli obchodovat pouze krátkodobé pozice na kryptoměnových trzích, nyní můžete držet pozice až jeden rok, což umožňuje flexibilnější způsob obchodování pro dlouhodobější obchodníky a investory.

2. Možnost profitovat při růstu nebo poklesu ceny

Díky CFD, obchodníci mohou profitovat, ale i utrpět ztráty z rostoucích nebo klesajících cen kryptoměn nebo si mohou zajistit (hedging) své fyzické portfolio kryptoměn.

Všechny kryptoměny můžete obchodovat na pokročilé obchodní platformě xStation 5, která umožňuje přístup k široké nabídce analytických nástrojů a grafů. Platforma xStation 5 je k dispozici v desktopové, webové nebo mobilní verzi.

Obchodování kryptoměn u XTB broker nabídka
xStation 5 patří mezi profesionální obchodní platformy.

3. Obchodování pomocí finanční páky

CFD kontrakty kryptoměn je možné obchodovat s pákovým efektem 1:2, což umožňuje dvojnásobnou expozici na trhu vzhledem k dostupnému zůstatku na obchodním účtu. To umožňuje znásobit vaše zisky, tedy například změna kurzu o 1% znamená změnu hodnoty vašeho obchodu o 2%.

Samozřejmě stejným mechanismem fungují i ztráty. Proto vždy při CFD obchodování používejte Stop Loss, pomocí kterého si jednoduše nastavíte maximální možnou ztrátu na jeden obchod.

Vyjádření zástupce společnosti XTB

Přečtěte si vyjádření zástupce společnosti XTB o rozšíření nabídky kryptoměn:

„Uvedení naší rozšířené nabídky kryptoměn CFD představuje závazek spojovat si jméno naší společnosti jako inovativní makléřskou firmu v popředí našeho odvětví. Žádná jiná společnost neposkytuje stejnou úroveň trhu, rozsah cen a párů kryptoměn jako my.

V loňském roce se investoři do kryptoměn stali mnohem zkušenějšími a informovanějšími v analýze krátkodobé cenové volatility, kterou kryptoměny mohou vytvářet.

Rychle si uvědomují, že obchodování s kryptoměnami v krátkodobém horizontu může být stejně ziskové a méně riskantní, zvláště když máte k dispozici oba směry obchodů, tedy možnost spekulovat jak na růst, tak i na pokles ceny. Díky nové nabídce můžete obchodovat i křížové páry jako ETH/BTC nebo NEO/BTC. Takže pokud si myslíte, že jedna kryptoměna je lepší než druhá, nyní můžete tento názor použít v praxi s naší novou nabídkou křížových kryptoměn.“

Může Vás zajímat: Aktuální Bitcoin kurz na grafu.

xtb kryptoměny bitcoin obchodování

Více informací o společnosti X-Trade Brokers

V XTB jsou všechny trhy k dispozici z jednoho obchodního účtu, takže není nutná registrace krypto peněženky nebo registrace na burze cenných papírů. XTB také nabízí oddělené účty a ochranu finančních prostředků.

Jelikož společnost FinTech působí od roku 2005, XTB je jedním z největších mezinárodních brokerských domů.

Společnost zaměstnává více než 400 lidí v Polsku. Ve světě a vytváří vlastní investiční platformu s pobočkami v několika zemích, jako je Velká Británie, Polsko, Německo, Francie nebo Česko. To vše vytváří pod dohledem příslušných regulátorů včetně KNF a FCA. Broker XTB je regulován i Českou Národní Bankou.

Zaujal Vás broker XTB a chcete se o něm dozvědět více? Podívejte se na naši XTB recenzi, ve které najdete množství podrobných informací a naše zkušenosti při obchodování prostřednictvím tohoto světového brokera.

 
Líbil se Vám tento článek? Doporučte jej i svým přátelům. Pomůžete tak rozšířit kvalitní informace o obchodování na burze. Nenechte si ujít další novinky ze světa tradingu a přidejte se k nám i na facebooku.

Ohodnoť tento článek
Novinka: Broker XTB rozšířil svou nabídku kryptoměn
4.8 (96%) 5 vote[s]
sdílej článek

O autorovi

Lukáš Ištvan fotka

Lukáš Ištvan

Na finančních trzích investuji od roku 2014. Absolvoval jsem množství školení a seminářů od profesionálních investorů z Česka. Neustále se vzdělávám, abych držel krok s těmi nejlepšími. Více informací o mně naleznete na této stránce.

Diskuse k článku